پارتیشن اداری شیشه ای برای فضاهای کوچک

محدودیت فضا از چالش های بزرگ برای دفاتر اداری است. راه های زیادی برای ایجاد فضای بهینه در محل کار وجود دارد که از مهم ترین ان ها استفاده از پارتیشن اداری است. برای آنکه محیط اداری از آنچه که هست، بزرگ تر دیده شود و فضا دلباز و روشن باشد از پارتیشن شیشه ای استفاده می شود.

کاربرد پارتیشن اداری شیشه ای برای قسمت بندی فضا به بهترین حالت ممکن است. می گوییم بهترین حالت یعنی، هم فضا بزرگتر دیده شود و هم ارتباط بصری بین بخش های مختلف در اداره برقرار باشد. از کاربرد پارتیشن اداری شیشه ای برای مدیریت و ایجاد نظم بیشتر هم می توان نام برد.

با توجه به مطالب این پاراگراف؛ بهترین نوع پارتیشن برای فضاهای محدود و با متراژ کم، پارتیشن های شیشه ای هستند. برای خرید انواع پارتیشن اداری شیشه ای از فروشگاه سهلان اقدام نمایید.

ایجاد نور بیشتر با پارتیشن با متریال شیشه

پارتیشن شیشه ای محکم 

ایجاد نور بیشتر با پارتیشن اداری شیشه ای

از کاربرد پارتیشن اداری شیشه ای می توان به ایجاد نور و روشنایی بیشتر در فضای اداری اشاره داشت. استفاده از دیوار و پارتیشن های چوبی باعث تاریک تر شدن فضا می شود اما برای نور بیشتر پارتبشن های شیشه ای گزینه مناسبی هستند. پارتیشن های شیشه ای می توانند تقسیم نور بهتری در فضا را داشته باشند.

پارتیشن های شیشه ای کمک بزرگی برای پخش بیشتر نور مصنوعی و نور طبیعی در محیط هستند. کاربرد پارتیشن اداری شیشه ای برای فضاهای کم نور محسوس است.

زیبایی محیط اداری با پارتیشن از نوع شیشه ای

متریال شیشه در دکوراسیون مدرن جایگاه خوبی دارد. فضا را زیبا و خاص و لوکس می کند. از کاربرد پارتیشن اداری شیشه ای برای زیباتر کردن فضا می توان نام برد. پارتیشن های شیشه ای وسعت دید خوبی برقرار می کنند و فضایی بهتر را براب کارمندان و کارکنان ایجاد می کنند. با ایجاد فضای زیباتر و شیک، راندمان کاری هم بهتر می شود.

ماندگاری پارتیشن فریم لس

از مزیت ها و ویژگی های پارتیشن اداری می توان به ماندگاری آن ها اشاره داشت. پارتیشن های اداری شیشه ای برای محیط شلوغ با آلودگی بالا، انتخاب خوبی هستند زیرا استهلاک کم تری نسبت به دیگر پارتیشن ها دارد. پس برای صرفه اقتصادی و عمر بیشتر پارتیشن اداری در محیط های شلوغ از متریال شیشه ای تهیه نمایید.

می توان از پارتیشن اداری شیشه ای رنگی و مات هم برای فضای اداری استفاده نمود.

مزیت پارتیشن شیشه ای

ویژگی پارتیشن شیشه ای فریم لس

مزیت پارتیشن شیشه ای

این روزها استفاده از پارتیشن شیشه ای بسیار باب شده است و طرفداران زیادی دارد. علت استقبال خوب از این نوع پارتیشن ها می تواند مزیت های زیاد ان باشد که در ادامه به این مزیت ها اشاره می شود.

پارتیشن شیشه ای قیمت مناسبی دارند و مقرون به صرفه هستند.

پارتیشن های شیشه ای مقیاس پذیر هستند.

فضای اداری را خاص و شیک می کنند.

نور طبیعی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

پارتیشن های شیشه ای قابلیت تنظیم هم دارند.

دارای شفافیت بیشتر هستند و ارتباط بصری بیشتری هم برقرار می شود.

قیمت پارتیشن شیشه ای

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای بر اساس عواملی تعیین می شود. از مهم ترین موار در تعیین قیمت پارتیشن اداری شیشه ای، اندازه و ابعاد آن است. دیگر نوع شیشه است که تعیین قیمت می کند. اینکه شیشه سکوریت باشد یا لمینت یا سندبلاست، قیمت های مختلفی را ایجاد می کند. از موارد مهم موثر در قیمت پارتیشن اداری شیشه ای موارد زیر است.

تعداد درب ها و تعداد ان ها

نوع یراق الات مورد استفاده در پارتیشن

ضخامت و تعداد جداره ها در پارتیشن شیشه ای

نوع پارتیشن که فریم لس یا فریم دار است.

پارتیشن شیشه ای متحرک

از انواع پارتیشن شیشه ای، نوع متحرک است که بسیار کاربردی است. در مکان هایی که دائما جا به جایی برای پارتیشن وجود دارد بهتر است از نوع متحرک آن خریداری شود. این نوع پارتیشن ها به زمین چفت می شوند و راحت هم جدا می شوند تا جا به جایی صورت گیرد. معمولا سبک هستند و مقاومت بالایی هم دارند.

اگر شما هم دائما در حال جا به جایی دیزاین و تغییر دکوراسیون اداری هستید، توصیه می شود از کاربرد پارتیشن اداری شیشه ای استفاذه نمایید.

خرید پارتیشن اداری شیشه ای

برای خرید انواع پارتیشن شیشه ای از فروشگاه های معتبر و شناخته شده مانند فروشگاه سهلان اقدام نمایید. قبل از خرید می توانید برای انتخاب بهتر، با کارشناسان و مشاوران فروش سهلان در ارتباط باشید. پارتیشن های شیشه ای سفارش گرفته شده در مدت کوتاهی ساخته شده و نصب می گردند.

پارتیشن شیشه ای سکوریت

اگر به دنبال خرید پارتیشن شیشه ای با مقاومت بالا در برابر ضربه و حرارت هستید، پارتیشن شیشه ای سکوریت انتخاب نمایید. شیشه های سکوریت دارای ویژگی خاصی هستند که، در صورت خرد شدن به حالت صیغل شده خرد می گردند و امکان اسیب به بدن بسیار کم است.

در نهایت اینکه

در این مقاله به کاربرد پارتیشن اداری شیشه ای و مزیت ها و ویژگی های آن اشاره شد. برای خرید و انتخابی بهترین مدل ها با قیمت مناسب وارد سایت سهلان شوید. انواع پارتیشن اداری از متریال های مختلف موجود می باشد و سفارش گرفته می شود.

سوالات متداول کاربرد پارتیشن اداری شیشه ای

مزیت استفاده از پارتیشن های شیشه ای چیست؟

ایجاد نور بیشتر در فضا و مدرن شدن فضای اداری با پارتیشن های شیشه ای امکان دارد.

ویژگی پارتیشن شیشه ای لمینت چیست؟

مقاومت و استحکام بسیار خوب و بالایی دارد و برای جاهایی که امکان وارد آمدن ضربه و فشار است، استفاده می شود.

پارتیشن اداری شیشه ای برای چه فضاهایی استفاده می شود؟

برای فضاهای کوچک و کم نور و مدرن بهتر است از پارتیشن اداری شیشه ای استفاده شود.